Co u mě najdete:

Být jak organický, tak funkční v designu repliky Audemars Piguet

Říkáte, že chcete diamantovou zuřivost o průměru 44 mm, ale nechcete repliku diamantové zuřivosti Haute? Jednou z možností je prostě se rozhodnout pro tuto Audemars Piguet Diamond Fury Haute Joaillerie. Jistě, musíte investovat do platinového pouzdra i kostry a ozdobeného chronografického hnutí - ale nestojí to za to? SIHH 2020 vidí několik hodinek Royal Oak s platinovým rámem a zdravý sortiment zlata. Trvá 1 500 hodin, než se řemeslo přes design, inženýrství a šperky divize společnosti v Le Brassus, 40mm široký kus také představuje tenký křemenný stroj Caliber 2601, který je typický pro mikro velikost číselníku. Neexistuje žádné rytí rukou, ale spíše kartáčované povrchy a samozřejmě leštěné zkosené hrany. Podle společnosti jsou ruce také vyrobeny z „černého zlata“, čehož lze dosáhnout několika způsoby, včetně nanášení černého rhodia na bílé zlato. Bohužel, žádné automatické navíjení nebo indikátor výkonu v pohybu, ale nabízí čas s pomocným sekundovým číselníkem a 30 minutovým chronografem. To je pro mě známkou toho, že i dámské kousky začínají získávat tolik potřebný upgrade materiálů všeho možného způsobu, což je příjemná pozornost značky pro detail.

Tento přístup se zaměřuje převážně na tenké, elegantně zakřivené linie a celkový důraz na tvar. Je to neuvěřitelnost a velké množství vystupujících hrotů, na které se dívá, téměř jako pohybující se ledovec, a tekutinový design hodinek připomíná pevně posetý drahokam a pevně zvlněný plaz s brněním. Rukou vinutý ráže 2936 se skládá z 299 dílů a pracuje při 3 Hz s výkonovou rezervou 72 hodin. Audemars Piguet repliky Diamond Fury se bezpochyby vyhýbá klasické myšlence, že dámské šperky a zejména "skryté" šperky by měly být jemné, drsné, podhodnocené nebo jemné. Toto vylepšené velké odhalení je ekologičtější a funkčnější, pokud jde o snížení opotřebení kovového tření starým mechanismem krytu číselníku.

repliky hodinek prodej

více zde

značka pozoruhodně také aktualizovala konstrukci zastaralého a nepříjemného mechanismu skluzu Diamond Punk. Je zcela možné, že Audemars Piguet dříve uvedl non-offshore verzi v případě o šířce 44 mm, ale zdá se, že na to nemyslím. Nový diamantový prsten Audemars Piguet Diamond Fury v roce 2020 obsahuje skrytý „sebevražedný závěs“, ve kterém se jeden z hrotů rozepne, aby se otevřel vzhůru, a odhalil dlážděnou oboustrannou číselník s hodinami.

Jak je uvedeno výše, kombinace přitažlivosti hodinek Diamond Fury a ohromujícího hnutí zaměřeného na přesnost s užitečnými novými technologiemi by měla hodinky Audemars Piguet Diamond Fury obzvláště lákat pro nadšence hodinek. To je více toho, co by měl Audemars Piguet dělat, a jsem si jist, že fanoušci značky odmění společnost velkým zájmem. Pouze doufám, že dodávky těchto modelů nebudou po SIHH 2020 příliš dlouhé, protože u nových pohybů, jako je toto, není nesdíleno, že dojde ke zpoždění při přepravě vzhledem k testování a výrobě nových dílů a konceptů.